FlexiOffice Logo

Hakkımızda

NEON YAPIM 
Neon Oyunculuk Ajansı: 2010 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’nin en büyük TV Dizileri, Reklam Filmleri ve Sinema Filmlerine Oyuncu sağlayan ve sektöre Yeni Yüzler kazandıran Neon Yapım yapım şirketlerinin tüm Oyuncu ihtiyaçlarının karşılanmasında ve yeni starlar yaratılmasında kısa zamanda büyük bir başarıya imza atmıştır. Köklü bir kuruluş olan Neon Yapım 2010 yılı itibarı ile Türkiye'nin en büyük Oyunculuk ajanslarından biri olmakla birlikte, dinamik, tecrübeli ve geniş bir personel ağı ile görsellik ile ilgili sektörlerde faaliyet göstermektedir. Neon Ajans, bünyesinde barındırdığı uzman ve tecrübeli ekipleri ile müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. NEON YAPIM organizasyon öncesi, organizasyon günü ve sonrası verdiği profesyonel hizmetler ile faaliyete geçtiği ilk günden bu yana sektördeki farkını ve kalitesini ortaya koymuştur. Neon Oyunculuk Ajansı kısa zamanda elde ettiği başarıyı bugün sektörün öncü kuruluşu olarak devam ettirmektedir. Pek çok yeni oyuncu bizlerle başladıkları bu yolda artık birer yıldız oldular. Bunun haklı gururu yaşamakla birlikte, oyucularımızın başarılarıyla taçlandırıyoruz.  

Ne Yapıyoruz?

NEON AJANS; moda, televizyon, reklam dünyasının ihtiyacı ile yetenekli Oyuncu ve Modellerimiz arasında aracı bir kurum rolündedir. Oyunculuk ajansı bünyesinde bulunan oyuncularımıza rehberlik ederek hem ulusal hem de uluslararası alanda başarılı bir oyunculuk kariyeri sunmak için özenle çalışmaktayız.   Her bir oyuncumuz için en iyi kariyer planlamasını yapmak ve şöhret yönetimini sağlamak, NEON AJANS’ın odak noktasıdır. Neon Ajans oyunculuk ajansı sektöründe her zaman aktif olarak rol almış ve yeni yüzler, deneyimli ve yetenekli oyuncuları bünyesine kazandırmıştır.  

Neon Yapım ile Profesyonelliğe doğru Adımı Atın !

Neon Ajans, 2010’dan itibaren oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı, cast ajansı ve mankenlik ajansı ile ilgili konularda sektöre hizmet vermektedir. Dizi ve sinemalarda oyuncu olmak isteyen oyuncu adaylarından gelen talepleri çözüm ortaklığı yapılan yapım şirketleri ile değerlendirip dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler kazandırmaktayız. Neon Yapım bütün bu hizmetlere ek olarak hosteslik, klip dansçısı, sunuculuk başvuruları ile ilgili talepleri de değerlendirmektedir. Model ve Casting ajansı sektörlerinde Türkiye’nin en kapsamlı ve dinamik kadrosu ile birlikte çalışmanın haklı gururunu yaşamaktadır.   Neon Oyunculuk Ajansı (oyuncu ajansı, dizi ajansı, reklam ajansı, cast ajansı ve mankenlik ajansı) olarak kaliteyi hedeflemektedir.