Bilinmesi Gerekenler

Bilinmesi Gerekenler

Yazar: admin Yayınlanma Tarihi : 21.02.2018

BİLİNMESİ GEREKENLER Cast Ajans – Oyunculuk Ajansı

Oyunculuk hakkında bilmeniz gerekenleri bu sayfamızda bulabilir, oyunculuk başvurunuzu yapmadan önce aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz.  Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa lütfen info@neonajans.com adresine mail göndererek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Neon Ajans Türkiye
·         Türkiye’de alanında 1 numara olan Neon Ajans’ın İstanbul-4.Levent’de merkez binası bulunmaktadır.  Neon Ajans,  İstanbul’daki tüm projelere hakim olarak sektöründe zirvede olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
·         Neon Ajans, en fazla yeni yüzlere şans veren, en fazla oyuncu, yardımcı oyuncu gönderen tek ajanstır. Almış olduğu başarı ödülleriyle bu alanda da zirvede yerini korumaktadır.
·         Büyük bir ağa sahip olan Neon Ajans Türkiye’de; İstanbul merkez binasında hizmet vermektedir. Kayıt olan  tüm üyelerimizin resim ve bilgileri  aynı gün menajerlere anında sunum yapılır.  Üyelerimiz profillerine en uygun roller için sunulurlar ve alacakları olası roller için çalışmalar yapılır
·         Türkiye’de Neon Ajans ailesine katılan oyuncu, yardımcı oyuncu, yeni yüzler, manken ve modellerimizin fotoğraf ve bilgileri,  yurt dışı şubelerimiz aracılığıyla yurt dışındaki dizi sinema, reklam, klip, defile ve  katalog organizasyonlarına sunum yapılır.

İnternetten Yollanan Resimler Hakkında

·        
Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmemiş olmasına, gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg veya .png  uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.


Yeni Yüzler

·         Sektörümüzde en fazla ihtiyaç olan yeni yüzlere ve kendine güvenen kişilere ihtiyacımız gün geçtikçe artmaktadır.  Çocuğundan yaşlısına, öğrenci, emekli, ev hanımı, mesleğinin zirvesinde veya çalışmayan herkese şans verdiğimiz bir platformda,  güven içerisinde,  profesyonel çalışma ilkemizle, tüm  kayıtlı üyelerimizin hayallerini gerçekleştirmek görevimizdir.

Online Başvuru

·        
Son halinizi gösteren herhangi bir fotoğrafınızla birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular profesyonel                  menajerlerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Kadromuza Kabul Edilenler, Yardımcı Oyuncular

·         Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb… çekimlerimize katılmak için ajansımıza davet              edilir ve profesyonel stüdyomuzda fotoğraf (katalog)çekimleri yapılır. Bu çekimler sonrasında resimli sunumlarınız profesyonel müşterilerimize ‘Film yapım şirketleri, Reklam Ajansları, Yönetmenler vb. iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata geçilir.

İnternetten Online Kayıt Yaptıran Üyelerimiz

·         Başvurunuzu yolladıktan sonra ajansımız tarafından alınan kaydınız profesyonel menajerlerimiz tarafından değerlendirilir. Değerlendirme sonrasında menajer asistanları sizinle irtibata geçecektir. İlgili cast sorumlularımız ve cast direktörlerimiz sizi uygun olan projelere yönlendirirler tecrübesiz üyelerimizi tecrübe kazandıracak projelere yönlendirerek bu sayede hem ajansınızın yaptığı işleri profesyonel set ortamında görme ve o setin bir parçası olarak rol alma imkanı bulursunuz.

Neon
Ajans Bildiri Tablosu

·        
Ajansımıza kayıt yaptıran üyelerimiz Neon Ajans profesyonel menajer onayından geçtikten sonra, menajer asistanları tarafından aranıp randevu vereceklerdir. (Lütfen verdiğiniz randevu gün ve saatine mutlaka uyunuz.) Menajer randevu zamanı sizinle kayıt işlemleriniz mülakat ve detaylı bilgilendirme için randevu saatinde hazır bulunacaktır.

·         Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Katalog, Mankenlik, Fotomodellik çekimlerimize katılan oyuncu yardımcı oyuncu yeni yüzler ve manken modeller                        profesyonel süpervizörlerimizin talimatlarıyla hareket etmelidir. Böylece daha profesyonel bir çalışma gerçekleşecektir.
·         Ajansımızın prensipleri dışında hareket eden arkadaşlarımızın ajansla olan ilişkisi kesilecektir.
·         Ajansımızın ödemeleri sete katıldığınız günü takiben maksimum 1 ay içerisinde banka iban numaranıza SSK yapılmış kişinin isim soy ismine açılmış            hesaba yatırılmaktadır.

·         Oyuncularımızın alacağı ücretler proje bazlı belirlenmektedir..
·         Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Fuar çalışmalarımızda SSK uygulanmaktadır.
·         Neon Ajans ailesi olarak çalışan üyelerimizin Sosyal Güvenlik Hakkını korumak ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.
·         Ajansımız SGK, İş Güvenligi ve Sağlığı yapılmayan hiçbir projeye katılmamaktadır.
·         Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Fuar onay görüşmelerinde herhangi bir ücret verilmemektedir.